Pablo Software Solutions
Speciální díly - komponenty PhoNet, které jsou vždy dodávány licencovanými výrobci a nelze je tedy kompletovat z HW a SW od jiných výrobců telekomunikační a počítačové techniky. Jedná se o speciální HW desky, SW porty a HW bloky. Výrobní dokumentaci tak mají k dispozici pouze výrobci a další dodavatelé mají k dispozici pouze katalogové listy obsahující i montážně servisní informace.
Komponenty - katalog dílů
Systém PhoNet se vyznačuje mimořádně velkou variabilitou dodávaných ústředen. Výsledné produkty jsou sestaveny  z univerzální stavebnice HW dílů, které jsou pak doplněny specifickým SW realizujícím funkce příslušného produktu (např. pobočkové ústředny, internetové ústředny, internetové brány, veřejné ústředny a tester ústředen). Katalog dílů PhoNet je rozdělen do čtyř skupin:

Standardní díly - komponenty PhoNet, které jsou také v nabídce licenčních výrobců ale jsou kompletovány z HW a SW od jiných výrobců telekomunikační a počítačové techniky. Jedná se o intelské servery, ethernetové přepínače, technologické skříně a záložní zdroje. Výrobci i další dodavatelé tak mají k dispozici výrobní dokumentaci i katalogové listy obsahující montážně servisní informace.
Příslušenství - různá telekomunikační zařízení (např. analogové telefony, ISDN telefony, IP-HW a IP-SW telefony, DECT a WiFi telefony, náhlavní soupravy, VoIP brány, GSM a SMS brány, zvonková tabla) a různé prvky výpočetní techniky (např. osobní počítače, počítačové tiskárny). Příslušná dokumentace je k dispozici pro výrobce, pro distributory i pro uživatele systému PhoNet.
Montážní díly - různé doplňkové komponenty, které slouží k finalizaci telekomunikačního systému PhoNet (např. telefonní a počítačové kabely, kabelové spojky a redukce, napájecí rozvaděče, telefonní rozvaděče, počítačové rozvaděče, přepěťové ochrany, proudové jističe, spojovací materiál). Příslušná dokumentace je k dispozici pro výrobce i pro distributory systému PhoNet.
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
n
i malí herci dokáží hrát velké divadlo
n
i malé firmy přispívají k rozvoji techniky
n
i malé země mají své úspěšné výrobky
Telefonní ústředny PhoNet jsou vyráběny na základě licence
poskytované firmou ProTel engineering, spol. s r.o.
a jsou určeny k provozu v členských zemích EU.
mapa stránek