Pablo Software Solutions
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
n
i malí herci dokáží hrát velké divadlo
n
i malé firmy přispívají k rozvoji techniky
n
i malé země mají své úspěšné výrobky
Příslušenství - IP-SW telefony

Počítačový SW s podporou signalizace SIP, určený pro osobní počítače vybavené náhlavní soupravou, mikrofonem a reproduktorem nebo telefonním sluchátkem. Program umožňující používat notebook i pro levné či bezplatné telefonování. Vhodný je např. pro obchodní cestující, pro servisní techniky, pro zahraniční cesty nabo jako "druhý telefon".
X-Lite 3.0
Velmi oblíbený a často používaný bezplatný SW telefon. K dispozici je verze pro MS Windows 98/NT/2000/XP i pro MAC. Dostupná je také jeho rozšířená placená verze eyeBeam 1.5. Oba tyto Softphony mají uživatelské rozhraní simulující mobilní telefon.

www.counterpath.cz    návod CZ    návod EN
SJPhone 1.60
Oblíbený a docela používaný bezplatný SW telefon. K dispozici jsou verze pro MS Windows 2000/XP, pro Linux, pro MAC a pro Pocket PC. Dostupná je také rozšířená placená verze. Základní verze Softphonu má uživatelské rozhraní simulující mobilní telefon.

www.sjlabs.com    návod CZ    návod EN
Phoner 2.0
Jednoduchý a uživatelsky přívětivý bezplatný SW telefon. K dispozici je pouze veze pro MS Windows 95/98/ME/NT/2000/XP. Podporuje také ISDN adaptéry s CAPI 2.0. Tento Softphone má uživatelské rozhraní v podobě "běžného okna".

www.phoner.de    návod CZ    návod EN
jiné IP-SW telefony
K dispozici jsou i další druhy SW telefonů, např. od výrobců VoIP zařízení (např. Cisco, Alcatel nebo Siemens), případně od provozovatelů VoIP sítí (např. Voinet nebo Antik). Zároveň lze najít také nemálo různě kvalitních freeware či shareware. Obecně lze doporučit přiměřenou opatrnost při volbě méně známých SW telefonů !!!
Telefonní ústředny PhoNet jsou vyráběny na základě licence
poskytované firmou ProTel engineering, spol. s r.o.
a jsou určeny k provozu v členských zemích EU.

etc.
mapa stránek