Pablo Software Solutions
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
n
i malí herci dokáží hrát velké divadlo
n
i malé firmy přispívají k rozvoji techniky
n
i malé země mají své úspěšné výrobky
Příslušenství - speciální zařízení

Různá speciální koncová nebo přenosová zařízení (např. nemocniční interkomy, dispečerské pulty, rozhlasové centrály nebo potlačovače echa, rozbočovače a slučovače telefonních linek, zařízení pro dálkové sledování stavů nebo měření hodnot, zařízení pro dálkové ovládání navazujích technologií, speciální telefonní koncová zařízení, ...).
TESLA - průmyslový telefon
Telefon s krytím IP65 určený k použití v těžkých podmínkách (vysoká vhlkost, prašnost či hlučnost nebo mechanické vlivy) a s teplotou prostředí -25 až +60 °C. S vysokou hlasitostí vyzvánění 85 dB, se světelnou signalizací vyzvánění a se zvýšenou hlasitostí hovoru.

prospekt    návod    prohlášení
TESLA - lodní telefon
Telefon s krytím IP54 určený k použití v prostředí se stříkající vodou, silnými vibracemi či nárazy a slabými alkalickými roztoky, s teplotou prostředí -30 až +40 °C a relativní vlhkostí až 98%. S vysokou hlasitostí vyzvánění 80 dB a se zvýšenou hlasitostí hovoru.

prospekt    návod    prohlášení
TESLA - externí houkačka
Akustická signalizace s krytím IP54, určená do prostředí s teplotou
-45 až +55 °C a relativní vlhkostí až 97%. S vysokou hlasitostí až 100 db
a s napájením 6/12/24/48/60/110/230 Vst.

prospekt    návod    prohlášení
TESLA - lodní zvonek
Akustická signalizace s krytím IP54, určená do prostředí se stříkají vodou, silnými vibracemi či nárazy, s teplotou -30 až +40 °C a relativní vlhkostí až 97%. S napájením 75/230 Vst.

prospekt    návod    prohlášení
TESLA - zkušební telefon
Přístroj určený pro telefonní techniky. Umožňuje: monitorování provozu telefonní linky, kontrolu polarity napájení linky, kontrolu tarifikačních impulzů 16 kHz, kontrolu uzavření smyčky, kontrolu signálem 900 Hz, normované vysílání impulzní i frekvenční volby a normované přerušení smyčky FLASH. Příslušenstvím telefonu je pouzdro a držák.

prospekt    návod    prohlášení
Telefonní ústředny PhoNet jsou vyráběny na základě licence
poskytované firmou ProTel engineering, spol. s r.o.
a jsou určeny k provozu v členských zemích EU.

mapa stránek