Pablo Software Solutions
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
PhoNet - telefonní ústředny 5. generace
n
i malí herci dokáží hrát velké divadlo
n
i malé firmy přispívají k rozvoji techniky
n
i malé země mají své úspěšné výrobky
Příslušenství - analogové telefony

Stabilní (tzv. šňůrové) telefony vybavené 2-drátovým analogovým rozhraním se signalizací U a doplněné případně i funkcí pro zobrazení čísla volajícího (tzv. CLIP). Nejjednodušší, nejlevnější, nejspolehlivější telefony, s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Mimo jiné jsou vhodné pro pracoviště s intenzivním provozem (např. pro různá call centra).

K ústřednám PhoNet doporučujeme odzkoušené analogové telefony několika dále uvedených výrobců. Větší množství (např. v rámci dodávek telefonních ústředen) jsme schopni dodat za zvlášt zvýhodněných podmínek. Kusový prodej je možný prostřednictvím e-shopu nebo vzorkové prodejny.
ALcom
Široký sortiment jednoduchých a spolehlivých kancelářských i domacích telefonů za velmi přijatelné ceny. Většina typů je k dispozici v různých barvách a hodí se ke všeobecnému použití.
TELCO
Ucelená řada několika typů domácích i kancelářských telefonů za příjemné ceny. Většina typů umožňuje zobrazení čísla volajícího CLIP a vyžaduje napájení pomocí baterie nebo z adaptéru 230 V.
Interbell
Skupina telefonů vhodných pro kancelářské i domácí použití za přijatené ceny. Některé umožňují zobrazení čísla volajícího CLIP a vyžadují proto napájení pomocí baterie nebo z adaptéru 230 V.
PANASONIC
Ucelená řada telefonů střední třídy používaných často v kancelářském prostředí. Některé umožňují zobrazení čísla volajícího CLIP a vyžadují proto napájení pomocí baterie nebo z adaptéru 230 V.

Telefonní ústředny PhoNet jsou vyráběny na základě licence
poskytované firmou ProTel engineering, spol. s r.o.
a jsou určeny k provozu v členských zemích EU.
TESLA
Několik nostalgických telefonů v retro stylu a několik průmyslových i lodních typů zvláště odolných telefonů, zkušební telefony pro telefonní techniky a další speciální příslušenství.

mapa stránek